BirdsWorld PBF

Poczuj się jak ptak, rozwiń skrzydła

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-05-17 13:08:21

Betti
Administrator
Skąd: jestem, tego nikt nie wie...
Dołączył: 2018-05-14
Liczba postów: 13
Rasa: Gołąb miejski
Wiek: 1 rok
Stan: Normalny
Siła : 5
Zręczność:: 20
Magia:: 0
Zdrowie: 100/100
Energia: 100/100
Ekwipunek: Brak
WindowsChrome 58.0.3029.110

Samotnicy

ptaki+1+(17).jpg
Samotnicy

Zajmowane tereny
Brak - Samotnicy nie posiadają oficjalnie zajmowanych ziem, przemieszczając się w obrębie krainy z miejsca na miejsce.



Cel
Podstawowym celem Samotników jest przeżycie, a wszelkie dodatkowe ich aspiracje zależą już od woli i chęci danego osobnika. Jednym lepiej jest pozostawać niezależnymi od watach do końca swych dni, dla innych przynależność do tego ugrupowania jest zaledwie stanem przejściowym, albowiem lepiej czują się w zorganizowanej grupie.





Geneza powstania


Samotnicy nie mają określonego początku ani końca jako ugrupowanie - od zarania dziejów część osobników ptasiego gatunku wybierała życie na własne skrzydło za sprawą wielu przeróżnych powodów. Często był to wynik rozpadu ich własnej grupy, albo wygrania, czy też zwyczajnego opuszczenia stada. Niektóre na tyle ceniły niezależność, że tkwiły w niej od pokoleń. Na ziemiach Polski, gdzie nie istniały żadne ptasie ugrupowania i dopóki nie utworzyły się pierwsze watahy byli pierwszą bracią, choć powiązania między niektórymi jej członkami mogły być nawet znikome, albo też mogło ich nie być wcale. Samotnik jest pierwszym szczeblem życia ptasiej braci na tych ziemiach, o ile ptak nie posiada tego rzadkiego szczęścia narodzin w już istniejącej watasze.


Opis watahy


Trudno jednoznacznie i krótko scharakteryzować samotników. Nie stanowią zorganizowanego ugrupowania, nie posiadają żadnej wewnętrznej hierarchii ani jasno określonych wspólnych celów, do których mogliby dążyć jako grupa. Każdy z osobników będących wolnym strzelcem posiada inne cechy zarówno fizyczne, jak i charakteru, nie są też ujednoliceni pod względem wieku, chociaż bardzo trudno o napotkanie samotnika będącego świeżo urodzonym oseskiem. Każde z nich posiada własne cele i marzenia, mocne strony i słabości, a także odmienny system wartości i światopogląd. Bardzo trudno jest ocenić tą grupę poprzez pryzmat jednego napotkanego osobnika.





Umiejętność Specjalna

Stały bonus +10 PŻ do puli punktów życia (nie jest wymagane uwzględnianie tego w profilu).


Ty mówisz na niego ,,latający szczur", ja mówię na niego ,,ptak bogów"
Ty twierdzisz, że jest głupi, a on przelatuje tysiące kilometrów.
Ty uważasz, że nic nie robi, a on cierpi, głoduje, jastrząb go wypatruje.
Ty z niego kpisz, ja mu współczuję.
Ty widzisz w nim gołębia, ja ,,klucz do serca".

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Polecamy fora: www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
historietarindalu - jazz - forumcelestie2 - santosriders - tajnyczatmafii3